10 výborných znakov stropného zdviháka, ktoré by ste si mali všímať

Predstavujeme Vám 10 výborných znakov stropného zdviháka, ktoré by ste si mali všímať. Od výberu veľkosti vaku, uchytenia koľajníc až po navrhnutie dizajnu na kryt zdviháka.

1) Široký výber typov a veľkostí vakov – pohodlná preprava závisí predovšetkým na tom, ako sa budete cítiť pri preprave, ako sa bude vak nasadzovať a ako bude vak funkčný. Je dôležité, aby ste mali správny typ vaku.

2) Variabilita uchytenia koľajníc – koľajnice by malo byť možné uchytiť do stropu v prípade betónového stropu. V prípade sadrokartónového stropu je možné koľajnice pripevniť do bočných stien.

3) Lišty na uchytenie podhľadu.

4) Veľký rozptyl stavebných materiálov na uchytenie koľajníc – betón, tehla, sadrokartón, drevo.

5) Prívetivý dizajn, ktorý neruší interiér domácnosti.

6) ALU koľajnice, ktoré nekorodujú, s krásnym dizajnom navrhnutým priamo do Vášho interiéru.

7) Variabilita – nabíjanie priamo v koľajnici, kde sa zdvihák postupne dobíja a je vždy schopný prevádzky.

8) Bezpečnostné prvky samozrejmosťou – núdzové spúšťanie, ochrana proti pretočeniu povrazu, dostatočne silný navíjací popruh. Keby sa náhodou zdvihák pokazil, tak má možnosť núdzového spúšťania. V tom prípade sa nemôže stať, aby človek ostal visieť na zdviháku.

9) Spoľahlivosť zdviháka – dodávame zdviháky od spoločnosti s viac ako 30-ročnou históriou, ktorá všetky poznatky neustále zapracováva do konštrukcie zdviháka.

10) Navrhnite si vlastný bočný kryt na zdviháku – štandardne dodávaný s bočnými krytmi v 4 farebných kombináciách, ktoré si môžete ľubovoľne vymieňať – biely, žltý, zebra, ryba. Prípadne si navrhnite svoj vlastný bočný kryt. Najmä deti poteší, ak budú mať na svojom zdviháku napríklad obľúbenú rozprávkovú postavičku.

 

Zdieľat na: