Výhody

5 rokov záruka

viac
  • na schodolezy Sunwa
  • na stropné zdvíhacie zariadenia Guldmann
  • na stoličkový výťah Flow

Akcia

viac
  • na schodolezy Antano LG 2004

Garančná prehliadka do konca štandardnej záručnej doby zdarma

viac

V rámci záručnej doby má zákazník nárok na jednu bezplatnú prehliadku zdvíhacieho zariadenia. Táto prehliadka zvýši bezpečnosť a overí správny chod vášho zariadenia. KONTROLA KVALITY

Kontrola kvality

viac

Firma Ares získala certifikát ISO 9001, ktorý overil procesy v rámci prevádzky vo firme. Procesy zodpovedajú vysokým kvalitatívnym štandardom.

Návšteva u klienta v rámci celej SR

viac

Po vzájomnej dohode vás radi navštívime v rámci územia celej Slovenskej republiky. Naši obchodní partneri sú rozmiestnení rovnomerne po celom Slovensku tak, aby vám mohli byť čo najrýchlejšie nápomocní. Návšteva nášho obchodného zástupcu priamo u vás doma je zdarma.

Pomoc pri výbere vhodnej pomôcky

viac

Naši obchodní zástupcovia sú vyškolení odborníci na odstraňovanie architektonických bariér a dokážu vám objektívne poradiť s vašou konkrétnou bariérou a navrhnúť vám riešenie, ktoré bude zohľadňovať vaše potreby a požiadavky.

Pomoc s vybavením príspevku

viac

Telesne hendikepovaná osoba má pri splnení určitých podmienok nárok na štátny príspevok na zdvíhacie zariadenie. Či tieto podmienky spĺňate a ako sa dá takýto príspevok vybaviť vám radi poradíme.

Rôzne možnosti financovania

viac

Poradíme vám, aké sú možnosti získania finančného príspevku na potrebné kompenzačné zariadenie alebo pomôcku od štátu (zvyčajne až 95% z ceny zariadenia). Zároveň vám radi poradíme aj s tým, kde je možné získať dofinancovanie vášho doplatku (zvyčajne 2% až 20%).

Zameranie a návrh projektu zdarma

viac

Pri našej návšteve u vás zameriame schodisko alebo priestor pre zdvíhaciu plošinu. Na základe meraní vypracujeme zdarma cenovú ponuku a projekt, potrebné na schválenie štátneho príspevku.