Altech

Česká spoločnosť ALTECH, s.r.o. vznikla v apríli roku 1992. Od začiatku svojej existencie sa zaoberá navrhovaním, výrobou a predajom kompenzačných a rehabilitačných pomôcok pre imobilné osoby.

Vlastnú výrobu týchto zariadení rozširuje firma o dovoz zahraničných výrobkov a o poradenstvo v otázkach bezbariérovosti, pričom úzko spolupracuje s externými pracovníkmi z radu imobilných občanov.

V súčasnosti firma ponúka široký sortiment produktov, z ktorého dokážu pracovníci navrhnúť optimálne riešenia podľa priania a potrieb zákazníka.

Hlavnou činnosťou je výroba a montáž šikmých schodiskových plošín. Každý výrobok je prispôsobený požiadavke a potrebám konkrétneho zákazníka.

V dnešnej dobe zaujíma Altech jedno z popredných miest vo výrobe týchto produktov v Európe. Asi 60% objemu výroby je určený na export, najmä do krajín západnej Európy, a samozrejme, prostredníctvom spoločnosti Ares aj na Slovensko.

Dlhodobá tradícia spoločnosti, znalosť problematiky a predovšetkým silné zázemie zaisťuje neustály rozvoj firmy. Kvalitné spracovanie, spoľahlivosť a vysoká úžitková hodnota výrobkov sú zárukou, že klienti sú s prácou firmy Altech spokojní a radi sa na ňu s dôverou obracajú.

Pozrite si viac informácií o spoločnosti Altech, s.r.o. na www.altech.cz

Zdieľat na: